o firmie

Biuro Obsługi Klienta Biuro Obsługi Klienta

Firma Instalacyjno-Budowlana „BIENIEK” Mirosław Bieniek istnieje na rynku wykonawczym od kilkunastu lat-została założona 01.03.2002 roku w Nowym Sączu. Od samego początku działalności firmy instalacje sanitarne były naszym priorytetem.

Pierwsze kroki w branży instalacyjnej stawialiśmy przy wykonywaniu instalacji dla domów jednorodzinnych. Od 2006 roku nasza Firma rozszerzyła swoje usługi o wykonawstwo instalacji i robót ogólnobudowlanych dla przedsiębiorstw państwowych i prywatnych-obsługując przy tym wielu Inwestorów na terenie całej Polski.

W roku 2008 przenieśliśmy się do naszych obecnych siedzib w Nowym Sączu: przy ul. Podgórskiej 34 oraz do Filii przy ul. Krańcowej 14 -gdzie mieści się m.in. Biuro Obsługi Naszych Klientów. W tym samym roku w firmie „BIENIEK” powstał nowy dział usługowy - Serwis Urządzeń Grzewczych obejmujący serwis fabryczny, gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wykonywanie przeglądów, napraw, konserwacji a także dozoru urządzeń techniki grzewczej.

W ramach przynależności do Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu od 2009 roku prowadzimy praktyczną naukę zawodu - monter instalacji i sieci sanitarnych. W 2013 roku trzech praktykantów zakończyło pozytywnie edukację na tym kierunku. Obecnie szkolimy siedmiu kolejnych młodych instalatorów.

Aktualnie nasza Kadra liczy 21 osób - składa się ona z instalatorów wod.-kan., c.o. i gaz., spawaczy gazowych, spawaczy TIG i spawaczy MMA oraz elektryków, budowlańców, serwisantów urządzeń grzewczych, a także pracowników logistyki i kosztorysantów. Staramy się cały czas podnosić nasze kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w wielu szkoleniach branżowych
oraz wprowadzać na bieżąco nowości techniczne-zarówno materiałowe jak i sprzętowe - pojawiające się na rynku instalacyjnym i budowlanym.

Świadcząc kompleksowe usługi z zakresu wykonywania instalacji wod.-kan.-c.o.-gaz., instalacji solarnych, parowych i sieci cieplnych, instalacji i pomiarów elektrycznych, kotłowni gazowych, olejowych, węglowych i biomasowych oraz robót ogólnobudowlanych i specjalistycznych instalacji przemysłowych, a także prowadząc Serwis Urządzeń Grzewczych – jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom Naszych Inwestorów oraz kompleksowo obsłużyć wszystkie nasze inwestycje.

Powyższy opis przedstawia pokrótce historię firmy „BIENIEK” .
Więcej o nas i naszych inwestycjach znajdą Państwo w dziale Galeria i Referencje.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI   *   NOWOCZESNE TECHOLOGIE   *   GWARANCJA JAKOŚCI   *
Firma Instalacyjno-Budowlana "BIENIEK"
Mirosław Bieniek

ul Siemiradzkiego 11 33-300 Nowy Sącz
Biuro:
tel. kom: 604 653 654, tel/fax 18 443 78 43
e-mail: mirek.bieniek@poczta.fm
Realizacja: SilverComputer Studio